•  
Powiat Słupecki - Ziemia Warta Odkrycia                                     Znajdź nas na facebooku
Sierpien 2019
PNWTSRCZPTSOND
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
   


» Charakterystyka

» Historia

» Władze Powiatu

» Gminy i Miasta

» Edukacja

» Kultura

» Zdrowie

» Sport

» Turystyka i Rekreacja

» Baza noclegowa i gastronomiczna

» Imprezy

» Galeria

» Filmy

» Strategia Powiatu Słupeckiego

» Organizacje Pozarządowe

» Przedsiębiorczość
» Struktura Organizacyjna

» Jednostki Organizacyjne

» Dotacje Powiatu

» Zamówienia Publiczne

» Zasłużony dla Powiatu Słupeckiego

» Mapa dojazdu

» Kontakt


Strona główna / Aktualności / Zdrowie

         Zdrowie


 
  Termin: 25.02.2015 r.,
  W związku z aktualną sytuacja w służbie zdrowa, informujemy, iż od Nowego Roku opieka medyczna w woj. wielkopolskim, w tym i w powiecie słupeckim  jest zapewniona.
  Olimpiada odbyła się w dniu 5 grudnia b.r. w Gimnazjum w Słupcy. I miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych  zdobyła  Antonina Świerkowska z  Gimnazjum w Lądku, natomiast w kategorii szkół ponadgimnazjalnych laureatką I miejsca okazała się Małgorzata Kobylarek z  Zespołu Szkół Ekonomicznych  w Słupcy.
  Światowy Dzień Zdrowia obchodzony jest każdego roku 7 kwietnia, aby uczcić rocznicę powstania Światowej Organizacji Zdrowia w 1948 roku. Co roku jest wybierany temat przewodni z zakresu zdrowia publicznego, który w danym okresie wymaga szczególnej uwagi.
  BEZPŁATNA MAMMOGRAFIA
  Podczas posiedzenia Rady Społecznej SP ZOZ, 28 listopada 2013 r., zostały jednogłośnie podjęte 4 uchwały.
  Fundacja DKMS Baza Dawców Komórek Macierzystych Polska działa od 4 lat. Jak na tak krótki staż, może pochwalić się 2-3 pozycją w Europie co do rejestrów osób będących potencjalnymi dawcami szpiku kostnego. A jest zarejestrowanych w Polsce 395 tys. osób, z czego 750 oddało już komórki macierzyste bliźniakom genetycznym, będącym w pilnej zdrowotnej potrzebie.
  Daj sobie szansę, ZBADAJ SIĘ!
  Zdrowy tryb życia promować można na wszelkie sposoby. Jednym z najmilszych dla ucha i oczu jest promocja zdrowia przez piosenkę. Właśnie na ten rodzaj promocji zdecydowała się przed 20 laty Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna Oświata Zdrowotna i Promocja Zdrowia w Słupcy. Jubileuszowy XX Festiwal Piosenki o Zdrowiu odbył się  20 czerwca w Miejskim Domu Kultury.
  W ramach działań szkoleniowych oraz edukacji młodzieży z zakresu obrony cywilnej w dniu 24.04.2013r. na terenie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich w Zagórowie odbyły się „XXI Mistrzostwa Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża i Obrony Cywilnej Powiatu Słupeckiego”. Organizatorem zawodów było Starostwo Powiatowe w Słupcy (Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego) oraz Zarząd Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Słupcy. Honorowy patronat nad Mistrzostwami objął Starosta Słupecki Pan Mariusz Roga.
  Na 21 lutego Przewodniczący, Starosta Słupecki Mariusz Roga, zwołał posiedzenie Rady Społecznej SP ZOZ w Słupcy. Gros spotkania to informacje o aktualnej sytuacji szpitala, wygłoszone przez dyrektor Iwonę Wiśniewską. Członkowie rady ponadto podjęli dwie uchwały niezbędne do dalszego funkcjonowania słupeckiej placówki medycznej.
  Stowarzyszenie na Rzecz Pomocy Ofiarom Wypadków Komunikacyjnych i Zdarzeń Losowych „Ratujmy Życie” podsumowało ubiegły rok. 15 lutego członkowie Stowarzyszenia, podczas „walnego”, mówili o zeszłorocznych sukcesach, ale także o planach i dalszej perspektywie działania.
  Miejski Dom Kultury w Słupcy 5 grudnia gościł laureatów tegorocznych zmagań konkursowych, których tematyką był AIDS. Nad całością przedsięwzięcia czuwał Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Słupcy.

  W dniu 22 listopada b.r. w Starostwie Powiatowym w Słupcy odbyła się XII Powiatowa Olimpiada z zakresu wiedzy o HIV i AIDS.

znaleziono: 149 artykuły na 8 stronach
« poprzednia -   1  2  3  4  5  6  7  8   - nastepna »