•  
Powiat Słupecki - Ziemia Warta Odkrycia                                     Znajdź nas na facebooku
Sierpien 2019
PNWTSRCZPTSOND
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
   


» Charakterystyka

» Historia

» Władze Powiatu

» Gminy i Miasta

» Edukacja

» Kultura

» Zdrowie

» Sport

» Turystyka i Rekreacja

» Baza noclegowa i gastronomiczna

» Imprezy

» Galeria

» Filmy

» Strategia Powiatu Słupeckiego

» Organizacje Pozarządowe

» Przedsiębiorczość
» Struktura Organizacyjna

» Jednostki Organizacyjne

» Dotacje Powiatu

» Zamówienia Publiczne

» Zasłużony dla Powiatu Słupeckiego

» Mapa dojazdu

» Kontakt


Strona główna / Aktualności / Kultura

         Kultura


 
  Znamy laureatów konkursu  statuetki „Przegląd dorobku kulturalnego powiatu słupeckiego” o statuetkę Kultura 2008. Oficjalne ogłoszenie wyników, a także uhonorowanie zwycięzców nastąpiło w Święto 3 Maja w Miejskim Domu Kultury w Słupcy.
  W Starostwie Powiatowym w Słupcy w piątek (tj. 17 kwietnia) zebrała się Komisja Konkursu „Przegląd dorobku kulturalnego Powiatu Słupeckiego” o statuetkę „Kultura 2008”, aby wyłonić osoby, organizacje czy instytucje najbardziej zaangażowane w popularyzację kultury. Laureatów wyłoniono, jednak ich nazwiska oficjalne ogłoszone zostaną 3 maja.
  Wystawa blisko 40 najlepszych prac z konkursu fotograficznego „Cztery Pory Roku” znów zmieniła swoje miejsc pobytu. Od poniedziałku (tj. 23 marca) można oglądać w Miejskim Domu Kultury w Słupcy. Zdjęcia będzie można podziwiać do 22 maja.
  Ubiegłoroczny, IV Festiwal Kultury Słowiańskiej i Cysterskiej otrzymał nominację do Oskara Sportowego Gminess. Nagroda ta przyznawana jest w ramach ogólnopolskiego konkursu, którego głównym celem jest promowanie aktywności fizycznej i sportowej oraz turystyki i rekreacji wśród Polaków.
  Od kilkunastu lat w Polsce dynamicznie rozwija się działalność tzw. „poszukiwaczy skarbów”.
  Blisko 40 najlepszych prac z konkursu fotograficznego „Cztery Pory Roku” można już oglądać w Bibliotece Publicznej w Strzałkowie. Wystawa czynna będzie do 20 marca.
 
W 146 rocznicę wybuchu powstania styczniowego (tj. w czwartek 22 stycznia) koniński Oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno - Krajoznawczego zorganizował Rajd Śladami Powstania Styczniowego 1863. Trasa rajdu prowadziła z Giewartowa do Mieczownicy.
 
Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej przy współpracy z Wydziałami Zarządzania Kryzysowego Urzędów Wojewódzkich, ogłasza XI edycję Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży pod hasłem: „Klęska- powódź czy huragan – straż pożarna ci pomaga”.
 
Słupecka Organizacja Turystyczna ogłosiła Wielki Konkurs Fotograficzny „Cztery Pory Roku”. Zgłoszenie na tegoroczną edycję konkursu przyjmowane będą do końca października 2009.
 
Blisko 40 najlepszych prac z konkursu fotograficznego „Cztery Pory Roku” można oglądać jeszcze do końca stycznia w Gminnej Bibliotece Publicznej w Zagórowie.
 
Laureatów poznamy jednak dopiero w przyszłą środę – 10 grudnia, kiedy to ogłoszone zostaną oficjalne wyniki. W piątek natomiast (tj. 5 grudnia) w Starostwie Powiatowym zebrała się komisja konkursowa, aby wybrać najpiękniejsze zdjęcia spośród blisko 180 nadesłanych.
 
Iwona Grzeszczak, Wioletta Podlewska i Katarzyna Rybicka – to zwyciężczynie kolejnej edycji konkursu fotograficznego „Cztery Pory Roku”. W środę (tj. 10 grudnia) w Starostwie Powiatowym spotkali się uczestnicy konkursu, jego organizatorzy oraz sponsorzy, aby poznać nazwiska autorów najlepszych w tym roku zdjęć.

znaleziono: 272 artykuły na 14 stronach
« poprzednia -   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14   - nastepna »