•  
Powiat Słupecki - Ziemia Warta Odkrycia                                     Znajdź nas na facebooku
Wrzesien 2019
PNWTSRCZPTSOND
      
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
      
   


» Charakterystyka

» Historia

» Władze Powiatu

» Gminy i Miasta

» Edukacja

» Kultura

» Zdrowie

» Sport

» Turystyka i Rekreacja

» Baza noclegowa i gastronomiczna

» Imprezy

» Galeria

» Filmy

» Strategia Powiatu Słupeckiego

» Organizacje Pozarządowe

» Przedsiębiorczość
» Struktura Organizacyjna

» Jednostki Organizacyjne

» Dotacje Powiatu

» Zamówienia Publiczne

» Zasłużony dla Powiatu Słupeckiego

» Mapa dojazdu

» Kontakt


Strona główna / Zasłużony dla Powiatu Słupeckiego / 2017

         2017


 
 

ELMONTER Zagórów - Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo - Usługowe ELMONTER OŚWIETLENIE to największy na terenie gminy Zagórów płatnik podatku od nieruchomości oraz największy pracodawca, bo zatrudniający około 160 osób – głównie z terenu gminy Zagórów i gmin ościennych.

 

Szkoła jest organizatorem Ogólnopolskiego Konkursu Akordeonowego, Ogólnopolskiego Festiwalu Pianistycznego im. A. Szeluty oraz Ogólnopolskich Słupeckich Spotkań Muzycznych, którym to wydarzeniom patronuje Starosta Słupecki.

Na przestrzeni 25 lat działalności szkoły,  jej uczniowie osiągali i osiągają nadal znaczące sukcesy na arenie wojewódzkiej, ogólnopolskiej, a także i międzynarodowej, tym samym promując Ziemię Słupecką. Również organizowane, wspomniane powyżej, ogólnopolskie wydarzenia artystyczne są doskonałą promocją Słupcy i Powiatu Słupeckiego. Z każdym rokiem liczba uczestników tychże konkursów i festiwalu jest coraz większa, gdyż wydarzenia te mają wyrobioną już swoją doskonałą markę. 

  Irena Grzeszczak to nauczyciel z 31-letnim stażem pracy pedagogicznej. Zawsze wykazująca się wzorową postawą pedagoga i wychowawcy. Od roku 1990 pełniła funkcję wicedyrektora ZSE w Słupcy, a od 2007 do 2017 r. pełniła funkcję dyrektora placówki. Okres sprawowania funkcji kierowniczej to czas dynamicznych zmian w słupeckim Ekonomiku.